+48 605 600 300, +48 91 307 0000, info@caruknieruchomosci.pl facebooktwitteryoutubevimeo

O nas

"Caruk Nieruchomości" działa na rynku nadmorskich nieruchomości nieprzerwanie od 1998 roku. Jak łatwo się domyśleć, przez te kilkanaście lat poznaliśmy potrzeby klientów, dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć usługi najwyższej jakości, tak aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni i w pełni usatysfakcjonowani z naszych usług.

"Caruk Nieruchomości" to dynamiczne i szybko rozwijające się biuro nieruchomości. Każdego klienta traktujemy wyjątkowo, wiemy, że zaufanie klienta można zdobyć jedynie oferując usługi najwyższej jakości. Państwa zadowolenie to nasz sukces ? po to w końcu tu jesteśmy! Nasza wiedza, praktyka i doświadczenie dają możliwość zaoferowania Państwu bogatej oferty świadczonych usług w zakresie pośrednictwa na rynku nieruchomości. Usługi kierujemy do właścicieli nieruchomości jak również do najemców oraz kupujących.

Świadczymy usługi w szeroko pojętym pośrednictwie w zakresie kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu nieruchomości oraz obrocie nieruchomościami przemysłowymi. W ramach współpracy z Państwem oferujemy miłą, fachowa, profesjonalną i skuteczną obsługę w obrocie nieruchomościami wraz z formalnościami organizacyjno-prawnymi poprzedzających transakcję, organizujemy również obsługę notarialnej transakcji; ponadto służymy pomocą, doradztwem przy wyborze kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości wraz z analizą zdolności kredytowej, ubezpieczenia mieszkań i domów.

Wieloletnie doświadczenie na rynku oraz setki przeprowadzonych transakcji gwarantuje Państwu pełne bezpieczeństwo związane z zakupem oraz sprzedażą nieruchomości Wystarczy do nas zadzwonić, a my dojedziemy i dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Nasz wpis do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej znajdziecie Państwo pod tym linkiem

 

 

E-mail znajomego (możesz dodać kilka adresów oddzielonych przecinkiem) *

Twój e-mail: *

Dodatkowe informacje:

Przepisz kod captcha